Reference

11.1.2021

Pan Tkáč nám byl velmi nápomocen při koupi bytu a zároveň i prodeji jiného bytu. Se vším nám poradil, zařídil za nás zápis na katastru, rovněž zajistil právní servis. Navíc nám doporučil finanční poradkyni, díky které jsme získali velmi výhodnou sazbu u banky. Kdykoliv jsme si s něčím nevěděli rady, byl tu vždy pro nás s radou nebo pomocí a dodával nám klid a rozvahu při komplikacích s prodejem bytu. Služby pana Tkáče můžeme jedině doporučit, je to velký profesionál s dlouholetými zkušenostmi.

Daniela Kolajová a Jiří Vymětal

31.1.2021

S prací pana Tkáče jsem a vždy jsem byl spokojen, spolupracujeme déle než 10 let a veškeré pronájmy svých nemovitostí svěřuji s důvěrou jen jemu. Není případ, že bych na nového nájemníka čekal déle než 1 měsíc. Za mě tedy mohu jen doporučit.
Ing. Václav K.

8.2.2021

Se servisem pana Tkáče jsem byla spokojena. Jeho jednání je profesionální, je vidět, že už se v oboru pohybuje řadu let. Je velmi ochotný, příjemný a rád poradí. Byla radost s ním jednat. Pokud budu ještě v budoucnu potřebovat s pomoc nákupem/prodejem nemovitosti, ráda se na něj znovu obrátím.
Ať se Vám daří, Tereza Jechová

17.3.2021

Byla jsem velmi spokojena s prací pana Tkáče při prodeji mého pozemku. Přes komplikované vyřizování různých vyjádření v covidovém omezení, které byly potřeba pro mě jako prodávající, tak i pro kupujícího zajišťovat, byl vždy připraven zcela profesionálně a trpělivě vyřídit a zajistit vše vždy tam, kde bylo třeba a co bylo třeba. Všem služby tohoto dle mého názoru  „profimakléře“, doporučuji. Marie Kuncová

23.3.2021

Děkuji panu Josefu Tkáčovi za profesionální a příkladný postup při prodeji mého bytu v Popůvkách. Doporučujeme všem tohoto realitního makléře. DK