Naše služby

Chceme abyste se měli lépe

Jak si přejete, tak zrealizuji  

Vaše nemovitosti prodávám rychle, spolehlivě a co nejlépe. Díky dobré znalosti realitního trhu, který se stále vyvíjí, lze mnohé nemovitosti prodat až o 50 % více než jste si původně přáli.

Každou nabízenou nemovitost, nabízím tak jako by byla moje vlastní, vždy spolehlivě a precizně
Zkušenosti více než 30 let
umím uplatnit více a více, čím déle tuto práci dělám, tím vlastně snáze, rychleji, co nejlépe, hladčeji a pružněji se moje práce rozvíjí.

Pokud nám svěříte do nabídky Vaši nemovitost k prodeji nebo pronájmu, můžete se spolehnout, že já Josef Tkáč, makléř s 30 ti letou praxí, vyjednám nejvyšší možnou cenu za Vaši nemovitost. Můj přístup je starat se o Vaši nemovitost jako o vlastní.

Moje zkušenosti jsou Vaše výhoda, preciznost, férovost, čestnost, transparentnost a poctivost při péči o klienta je pro mě zásadní a samozřejmostí. Můžete se spolehnout, že jsem velmi vytrvalý a Vaši transakci dotáhnu do cíle s pečlivostí a profesionalitou tak, že nakonec řeknete “ dobře jsme udělali, že jsme si vybrali tuto realitní kancelář“. Věřím, že se poté rádi se svěříte svým kamarádům, rodině či známým a doporučíte naše služby.

Odhad tržní ceny nemovitosti zdarma

Zvažujete prodej bytu, pozemku, rodinného domu nebytového prostoru či jiné komerční nemovitosti a rádi byste znali reálnou tržní hodnotu své nemovitosti? Řekneme Vám, za kolik dnes můžete prodat svůj byt, dům, pozemek či jinou nemovitost a zdarma pro Vás zpracujeme odhad tržní ceny. Správně nastavená cena je důležitým krokem k rychlému a výhodnému prodeji.

Důležité je nastavení správné ceny, která je klíčová pro výhodný prodej nemovitosti.
Je tedy důležité cenu nemovitosti „nepřecenit“ ale také „nepodhodnotit“.

Řekneme Vám, za kolik dnes můžete prodat

svoji nemovitost, známe aktuální tržní cenu Vaší nemovitosti. Neváhejte se a poptejte u nás tržní cenu Vaší nemovitosti. Čtěte více……

Právní služby

Ve světě realit Vás provázíme od začátku až do konce. Naši právní zástupci s dlouholetou praxí zajišťují veškeré smluvní závazky pro nás a naše klienty. Kupní smlouvy, smlouvy o uzavření budoucí smlouvy kupní, zajišťování advokátní úschovy a veškerých právních úkonů spojených se zápisem do katastru nemovitostí. Máme pro Vás připravené veškeré smluvní závazky týkající se nejen koupě a prodeje nemovitostí ale také smlouvy o nájmu, podnájmu, věcných břemen, výměny či zápůjčky. Ať si vzpomete na cokoliv týkající se nemovitostí, naši experti na právo, Vám zajistí veškeré smlouvy, které budou potřeba.

Financování a finance

Naši finanční poradci Vám zajistí hypoteční nebo jiný úvěr k finacování koupě jakékoliv nemovitosti, kterou si vyberete. S úvěrem, který Vám zajistí náš finanční poradce, budete spokojeni neboť máme pro Vás tak dobré a profesionální finanční poradce, že se ješte nestalo, že by jste dostali lepší nabídku od jiného finačního poradce.

Výkup nemovitostí ihned

Pokud s prodejem Vaší nemovitosti spěcháte a nemáte dostatek času k obvyklému prodeji za co nejvyšší cenu nebo prodej Vaší nemovitosti v aukci, tlačí Vás exekuce nebo jiný důvod prodat co nejdříve, jsme připraveni Vaši nemovitost koupit.

Musíte však počítat s podstatně nižší, netržní cenou. V tomto případě nemůžeme držet náš slib, chceme abyste se měli lépe, neboť prodej za tržní cenu je pro Vás finančně zajímavější.

Poradíme s veškerou diskrétností jak postupovat aby jste prodali Vaši nemovitost s naší pomocí co nejdříve.

Další běžně nabízené služby

  • Navrhujeme a posuzujeme ceny obvyklé pro účely prodeje nebo prodeje nemovitosti
  • Vypracujeme ocenění nemovitostí pro dědické řízení
  • Prostřednictvím advokáta, zajistíme Smlouvy o smlouvě budoucí, Kupní smlouvy, Smlouvy o advokátní úschově
  • Zprostředkováváme prodej bytů, rodinných domů, garáží, chat, chalup, pozemků, komerčních nemovitostí
  • Zprostředkováváme pronájem bytů, rodinných domů, garáží, chat, chalup, pozemků, komerčních nemovitostí
  • Zastupujeme Vás při zajištění zápisu vkladu práva kupní smlouvy do katastru nemovitostí
  • Zajistíme vypracování PENB – průkaz energetické náročnosti budovy
  • Prostřednictvím finančního poradce zajistíme provedení odhadu nemovitosti pro účely zajištění hypotečního úvěru
  • Zastupujeme Vás na stavebním úřadě při podání žádosti o dělení pozemků, obecním úřadě ve věci územních plánů, zajistíme vypracování geometrického plánu v případě dělení nebo oddělení pozemků, změn zastavěných ploch, vzniku nových pozemků a další

Chceme abyste se měli lépe