O nás

Dobrý den,

úvodem moje motto: Chceme abyste se měli lépe a aby byli všichni spokojeni a tak děláme to nejlepší co v nabídce a poptávce nemovitostí lze dělat. Každý přece má nárok mít to nejlepší, tak proč byste nemohli mít to nejlepší práve Vy ? Všechna naše aktivita směřuje k tomu aby nabízející měl co nejvíce a poptávající měl co nejmenší možné výdaje. Umíme to už hodně dlouho, snažíme se aby jste byli spokojeni a rádi se nám vraceli. A Vy se vracíte, protože máme pro Vás vždy něco navíc. Jmenuji se Josef Tkáč a jsem jednatelem společnosti Fany spol. s r.o., která provozuje tento web. Tuto firmu jsem zakládal dne 17.6.1991. Jsem jeden ze zkušených realitních makléřů s již více než 30 ti letou praxí. Mám pro tuto práci své zásady a s tím souvisí to, že jsem zvyklý na to, na čem se dohodnu, také platí. Po celou dobou podnikání jsem se věnuji ochodní a realitní činnosti. Práci v realitách mám rád, je jedním z mých koníčků, těší mě, když vidím a slyším, že jsou moji klienti spokojeni. Pracuji a navazuji pracovní kontakty příležitostně v celorepublikové působnosti a protože jsem rodilý Brňák tak hlavně v Brně a Jihomoravském kraji, V průběhu uplynulých let, jsem také krátce působil ve Španělsku, Portugalsku, Itálii, Německu a Rakousku, kde jsem nasbíral další zkušenosti. Jsem zásadový, vždy stojím na straně zákazníka, uznávám a ctím vlastnosti jako je poctivost, férovost, pokora a úcta k lidem. Se samozřemostí a na první místě bylo, je a vždy bude, se o své zákazníky starat s vytrvalostí, trpělivostí, praktičností, pečlivostí, profesionálně s uměním naslouchat, cíleně pečovat o své zákazníky.
Starám se aby bylo vše co je rozjednáno, dotaženo do konce aby jste měli vždy dobrý pocit bezpečí, že se můžete se spolehnout, že vytrvale Vaši transakci a její detaily dotáhnu vždy k výsledku, na kterém jsme se dohodli. Těší mě vždy, že až když je vše hotovo, že můžete říci „ano, rozhodli jsme se správně pro tuto realitní kancelář“.

Doba je náročná na čas, starosti a dostatek peněz. Je tedy na místě praktičnost, vše dělat tak abych Vám ušetřil co nejvíce času, starostí i peněz a naopak Vám ještě navrhnout řešení aby Vám co nejvíce peněz zůstalo.

Buďte i Vy spokojenými klienty, když se rozhodnete, že mi svěříte Vaši nemovitost k prodeji nebo pronájmu nebo si pronajmete či koupíte přes moji RK nemovitost. Já chci abyste se měli lépe :-)…a k tomuto jedinému cíli, směřují veškeré moje kroky a přístup k Vaší nemovitosti. Věřte, že nebudete litovat a nakonec až bude vše hotovo, řeknete

 „ dobře jsme udělali“ 😊 a rádi podáte reference svým známým, kamarádům a vůbec každému, s kým se dáte na téma „reality“ do řeči…:-)

Budu se těšit na spolupráci, Váš Josef Tkáč 😊

Řídíme se systémem vnitřních zásad – k nahlédnutí ZDE

Plně v souladu se zákonem č. 253/2008 Sb. o některých patřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu

Realitní komora

Jsem členem realitní komory, profesionálního sdružení expertů, odborníků, obchodníků, realitních kanceláří a dalších s realitami souvisejích oborů, které u nás v České republice působí v oboru realit. 

Akceptuji a dodržuji etický kodex člena Realitní komory České republiky. Etický kodex představuje soubor zásad, které by měl makléř při své činnosti dodržovat, aby bylo zachováno dobré jméno realitní činnosti jako takové a nedocházelo k poškozování zájmů klienta nebo realitní kanceláře.

Naše realitní kancelář je pojištěná

Pro naše spokojené zákazníky jsem úspěšně zrealizoval :

232 prodaných bytů, 595 pronajatých bytů, 129 prodaných rodinných domů, 28 pronajatých rodinných domů, 282 prodaných nebo pronajatých komečních prostor/nemovitostí, 154 prodaných nebo pronajatých pozemků, 1 prodaný hotel, 1 prodaný penzion, 5 pronajatých a 3 prodané apartmány ve městě Torrevieja/Španělsko:-)

Budu se těšit na spolupráci s Vámi k Vaší spokojenosti. Tkáč Josef