Hledáte nemovitost

Hledáte nemovitost, chcete kupovat nebo najmout nový domov?

Náš makléř je tu vždy pro Vás. Buďte v klidu Vždy Vám poradíme s vhodným výběrem nemovitosti se zárukou, že se můžete v klidu spolehnout na naše doporučení a poradenství. Jsme vždy na straně našeho zákazníka, vždy zaručíme, že samotný průběh nákupu nebo nájmu proběhne hladce a k vaší spokojenosti.

Podrobně zaznamenáme vaše požadavky k vyhledání nového bydlení, včetně Vašich potřeby a priorit. Vaše zadání k vyhledání vhodné nemovitosti je vždy pro nás zavazující.

Vaši poptávku uložíme do našeho systému databáze poptávajících a Vy od nás budete dostávat aktuální nabídky dle Vašich poptávek.

Úkolem našeho makléře je mj. zajistit prohlídky vybraných nemovitostí tak aby se časově shodovaly s Vaším požadavkem.

Se stavem nemovitosti k prohlídce z naší nabídky Vás vždy seznámíme a pokud budete požadovat znalecký posudek, na Vaši žádost takový posudek zajistíme.

V případě výběru nemovitosti k nájmu nebo koupě, připravíme rezervační smlouvu a dle Vašeho požadavku zajistíme zdarma finanční poradenství k přípravě vhodného financování kupované nemovitosti.

Prostřednictvím našich fundovaných právníků připravujeme smlouvu o uzavření budoucí kupní smlouvy, kupní smlouvu, smlouvu o úschově finančních prostředků a další doprovodné smluvní závazky.

Zajistíme jednání před katastrem nemovitostí,podání ke vkladu smlouvy o věcném břemeni, zástavní smlouvy, kupní smlouvy a další smluvní závazky.

Zajistíme jednání před katastrem nemovitostí,podání ke vkladu kupní smlouvy a další smluvní závazky, které budou potřeba.

Vyřídíme uvolnění kupní ceny u schovatele a veškeré navazující dokumenty.

Předáme nemovitost předávacím protokolem, pomůžeme s převody energií, poskytneme poradenství společně s příp. daňovými povinnostmi a další služby spojené s převodem nemovitosti, poradenství s pojištěním a pokud kupujete nemovitost k investici, zajistíme Vám vhodného nájemce.

Staňte se i Vy naším spokojeným zákazníkem ! My chceme abyste se měli lépe !