Nabízíte nemovitost

Pozvěte si nás a prodejte nebo pronajměte s naším přičiněním Vaši nemovitost zcela bez starostí a k tomu získejte nejvyšší možnou cenu za Vaši nemovitost a navíc doprovodné služby se spolehlivostí nám vlastní. Odhad nemovitostí a poradenství zdarma!

Začneme prohlídkou Vaší nemovitosti, poradíme a připravíme vaši nemovitost na prodej či k pronájmu.

Navrhneme nejvyšší možnou cenu za Vaši nemovitost.

Navrhneme strategii prodeje a pronájmu včetně průkazu energetické náročnosti.

Navrhujeme home staging, pořídíme VIP fotografie a videoprohlídky.

Připravíme VIP popis nemovitosti včetně technické dokumentace.

Propagujeme a nabízíme na internetu, nahlédneme do naší databáze poptávajících, použijeme reklamní plachty, letáky a další prezentaci.

Hledáme a vybíráme vhodné zájemce a prezentujeme jim Vaši nemovitost, uspořádáme prohlídky nemovitosti.

Připravujeme rezervační smlouvy a navrhujeme zdarma prostřednictvím našeho finančního poradce nejvýhodnější financování koupě nemovitostí.

Prostřednictvím našich fundovaných právníků připravujeme smlouvu o uzavření budoucí kupní smlouvy, kupní smlouvu, smlouvu o úschově finančních prostředků a další doprovodné smluvní závazky.

Zajistíme jednání před katastrem nemovitostí,podání ke vkladu kupní smlouvy a další smluvní závazky, jaké budou potřeba.

Vyřídíme uvolnění kupní ceny u schovatele a veškeré navazující dokumenty.

Předáme nemovitost předávacím protokolem, pomůžeme s převody energií, poskytneme poradentství společně s příp. daňovými povinnostmi a další služby spojené s převodem nemovitosti.

Staňte se i Vy naším spokojeným zákazníkem ! My chceme abyste se měli lépe !