Odhad tržní ceny nemovitosti zdarma

Chceme abyste se měli lépe

Jak si přejete, tak zrealizuji  

Vaše nemovitosti prodávám rychle, spolehlivě a co nejlépe. Díky dobré znalosti realitního trhu, který se stále vyvíjí, lze mnohé nemovitosti prodat až o 50 % více než jste si původně přáli.

Každou nabízenou nemovitost, nabízím tak jako by byla moje vlastní, vždy spolehlivě a precizně

Zkušenosti více než 30 let umím uplatnit více a více, čím déle tuto práci dělám, tím vlastně snáze, rychleji, co nejlépe, hladčeji a pružněji se moje práce rozvíjí.

Zvažujete prodej bytu, pozemku, rodinného domu nebytového prostoru či jiné komerční nemovitosti a rádi byste znali reálnou tržní hodnotu své nemovitosti? Řekneme Vám, za kolik dnes můžete prodat svůj byt, dům, pozemek či jinou nemovitost a zdarma pro Vás zpracujeme odhad tržní ceny. Správně nastavená cena je důležitým krokem k rychlému a výhodnému prodeji.

Důležité je nastavení správné ceny, která je klíčová pro výhodný prodej nemovitosti.
Je tedy důležité cenu nemovitosti „nepřecenit“ ale také „nepodhodnotit“.

Řekneme Vám, za kolik dnes můžete prodat

svoji nemovitost, známe aktuální tržní cenu Vaší nemovitosti. Neváhejte se a poptejte u nás tržní cenu Vaší nemovitosti. Pro zpracování odhadu ceny používáme nejen zkušenosti ale i odborné výpočtové metody a porovnávací metodu. Stanovíme tak nejvyšší možnou ale reálnou prodejní cenu vaší nemovitosti.

Pozvěte si nás a nechte si zdarma stanovit cenu své nemovitosti a s naší pomocí prodejte svoji nemovitost co nejvýhodněji, budeme rádi když Vám budeme moci pomoci.

Odhad ceny nemovitosti zdarma

Chcete – li nemovitost ocenit, kontaktujte nás prostřednictví tohoto formuláře. Zde