Prodej za mnohem vyšší cenu

Prodej za mnohem vyšší cenu

Chceme abyste se měli lépe!

Náš zákazník obdržel za svůj dům o jeden a půl miliónu více, než původně požadoval

17.4.2021

Původně nám neznámý klient, nám na doporučení a kladných referencí našich bývalých spokojených zákazníků, nabídl k prodeji svoji nemovitost. Jednalo se řadový rodinný dům s dispozicí 4+1, po rekonstrukci v r. 2001, se zahradou a stodolou. Stodola stála ve střední části zahrady. K domu a k zahradě byl přístup z obou stran, jak k hlavnímu vstupu do domu, tak od zahradní části. Při první návštěvě při náboru této nemovitosti do nabídky, jsme zvolili velmi dobrou strategii prodeje tak aby bylo možné tyto nemovitosti prodat za výrazně vyšší cenu. Ihned jsme naši nabídku vyšší kupní ceny s majitelem nemovitostí projednali, vysvětlili a popsali jak budeme postupovat. Majiteli se náš návrh zalíbil, byl nadšený a tak jsme se společně zavázali písemně sepsáním zprostředkovatelské smlouvy a těšili jsme se společně na první zákazníky.

Jak jsme postupovali ?

Vypracovali jsme VIP popis prodávaných nemovitostí, pořídili 32 profi foto, video prohlídku a ihned tentýž den večer jsme sestavili inzerát z popisu, fotografií a videa a takto jsme inzerovali na 17 inzertních realitních serverech, dále jsme oslovili s touto nabídkou naši vlastní databázi poptávajících klientů. Zájem byl nevídaný, druhý den se nám ozvali 4 zájemci z naší databáze, dalších 12 zájemců z inzerce. Třetí a čtvrtý den se přidali další zájemci v počtu 13 a tak jsme museli „brzdit“ s vyjádřením a omluvou všem zájemcům, kteří se přihlásili se zájmem o tyto nemovitosti později, že budeme dělat první prohlídku v sobotu odpoledne s prvními 10 ti zájemci. Naše dobře zvolená obchodní strategie přinesla hned při první prohlídce se 10 ti zájemci kýžený úspěch. Výsledek byl takový, že jsme pro velký zájem a to už během prohlídky, museli uspořádat aukci, neboť všech prvních deset zájemců mělo o tyto nemovitosti zájem. Bylo pěkné počasí, sedli jsme tedy si na terasu a mluvili a jednali o stavu nemovitostí, majitel pečlivě vyjádřil a upřesnil info o historii nemovitostí a o technickém popisu nemovitostí, jednali jsme o ceně a o platebních a úvěrových podmínkách jednotlivých zájemců ( s podporou našeho finančního poradce na telefonu ) a dostali jsme se na závěr k jednání o ceně. Zůstalo nakonec 6 zájemců a po 30 min. jednání zůstali 4 zájemci a nakonec jsme se dostali na cenu 6.490.000,-Kč !!! z původního požadavku majitele nemovitostí 5.000.000,-Kč !!!, což je o téměř o jeden a půl milionu více ! Nemovitosti si zájemci ihned druhý den rezervovali aby je ještě někdo nepřeplatil, připravili jsme prostřednictvím našeho advokáta smlouvy a za 42 dnů od složení rezervace, se noví zájemci stěhovali.

Spokojený majitel prodávající, obdržel mnohem vyšší kupní cenu než očekával, spokojení zájemci kupující, zaplatili mnohem nižší provizi, než je obvyklé ale hlavně, našli svůj vysněný domov. My jsme byli také spokojeni, neboť mít spokojené prodávající a kupující, je opravdu velmi slušný výsledek a dobrý pocit.

Umíme prodat nemovitosti v jakém-koliv stavu, vždy rychle a za dobrou cenu, mnohdy za lepší cenu než prodávající požaduje, kupující máme také spokojené, platí provizi mnohem nižší, než je obvyklé. Protože my se staráme o Vaši nemovitost tak, že vždy chceme abyste se měli lépe ! 

Neváhejte a nabídněte nám Vaši nemovitost k prodeji nebo pronájmu, můžete jenom vydělat, protože my vždy chceme abyste se měli lépe !

Máte také zájem o výhodný prodej nebo pronájem Vaší nemovitosti ? Kontaktujte nás zde a nabídněte nám Vaši nemovitost.

Ocenění nemovitosti zdarma.