Umíme prodat za vyšší cenu

Umíme prodat za vyšší cenu

Chceme abyste se měli lépe

Prodali jsme byt za cenu o dvě stě padesát tisíc vyšší, než požadoval prodávající

12.3.2021

Kontaktoval nás prodávající bytu s dispozicí 1+kk původním standartním stavu, umístěný v 6. N.P. panelového bytového domu s výtahem. Prodávající tohoto bytu, se o naší nabídce prodeje nemovitosti za nejvyšší možnou cenu, dozvěděl z naší inzerce. Nejprve byl nejistý a nedůvěřivý, neboť prodával nemovitost poprvé a neznal nikoho, na koho by se s důvěrou s prodejem bytu obrátil. Byt získal v dědictví po příbuzném a nevěděl co s ním dělat dále. Radili jsme mu, že by pokud nepotřebuje nutně byt prodat, najdeme mu vhodného nájemce bytu za nejvyšší možno cenu. Nejprve říkal, že ano, že byt pronajme ale potom se vyjádřil, že se nechce o nájemce starat a že plánuje odjezd do zahraničí. Nabídli jsme mu, že mu nájemce zajistíme a že mu budeme dělat správce bytu se všemi službami. Odvětil, že by radši byt prodal, že žije dlouhodobě v zahraničí, kde má rodinu a rád by z utržených peněz, koupil dceři auto. Nábor bytu do nabídky, probíhal v pátek v 19:30 hod..

Jak jsme postupovali

Vypracovali jsme VIP popis prodávaných nemovitostí, pořídili 12 profi foto, video prohlídku a protože byt byl v horším stavu, druhý den jsme oslovili našeho spolupracujícího bytového architekta a designera, aby nám připravil vizualizaci bytu po rekonstrukci a předběžný rozpočet rekonstrukce tak aby případní zájemci měli inspiraci a představu kolik vše bude stát.. Za 3 dny měl hotovo, sestavili jsme inzerát z popisu, fotografií a videa a návrhu vizualizace rekonstrukce, takto jsme inzerovali na 17 inzertních realitních serverech, dále jsme oslovili s touto nabídkou naši vlastní databázi poptávajících klientů. Do jednoho týdne jsme měli 6 zájemců o koupi bytu, návrh rekonstrukce se líbil všem. První prohlídky byly za 8 dnů od přijetí do nabídky.  Nakonec z 6 ti zájemců, zůstali 2, neboť zbývající 4, „neprošli“ jako žadatelé o hypotéku – nepřipravili se. Jeden ze dvou zájemců nabídl cenu nejvyšší a tak byt získal.  Z původního požadavku majitele nemovitostí 3.000.000,-Kč !!!, jsme byt prodali za 3.250.000,-Kč, což je o dvě stě padesát tisíc více ! Byt si o dva dny později, si zájemci byt rezervovali aby je ještě někdo nepřeplatil, připravili jsme prostřednictvím našeho advokáta smlouvy a za 44 dnů od složení rezervace, si noví zájemci byt převzali a započali rekonstrukci bytu.

Spokojený majitel prodávající, obdržel vyšší kupní cenu než očekával, spokojení zájemci kupující, zaplatili mnohem nižší provizi, než je obvyklé ale hlavně, našli svůj vysněný domov. My jsme byli také spokojeni, neboť mít spokojené prodávající a kupující, je opravdu velmi slušný výsledek a dobrý pocit.

Umíme prodat nemovitosti v jakém-koliv stavu, vždy rychle a za dobrou cenu, mnohdy za lepší cenu než prodávající požaduje, kupující máme také spokojené, platí provizi mnohem nižší, než je obvyklé. Protože my se staráme o Vaši nemovitost tak, že vždy chceme abyste se měli lépe ! 

Neváhejte a nabídněte nám Vaši nemovitost k prodeji nebo pronájmu, můžete jenom vydělat, protože my vždy chceme abyste se měli lépe !

Máte také zájem o výhodný prodej nebo pronájem Vaší nemovitosti ? Kontaktujte nás zde a nabídněte nám Vaši nemovitost.

Necenění nemovitosti zdarma